//
you're reading...
Mõtisklused

Hinge kosutav reis

Mina tänan!

Mingi hetk oli aeg, kui sain öelda, et kohtan harva inimesi, kellega ‚sellistel teemadel’ nõnda intelligentselt rääkida saab. Olen vist hakanud sattuma õigetesse seltskondadesse. Ilmselt oli ennem selle jaoks vara. Mõned sündmused ja teod ei mahu lihtsalt mõistuse poolt loodud seosete võrgustikku.  Aga Sind, kallis võõras, tahan ma tänada selle meeldejääva vestluse eest, mida sa mulle pakkusid!:)

Elada tuleks tõesti nii, et kui eemaldada inimene kõikidest asjadest ja inimestest, et ta ka siis saaks hästi hakkama. Justnimelt hästi, mitte lihtsalt ‚saaks hakkama’. Rõõmu peab oskama tunda ja enda seltsis peab olema hea.

Ega ei ole mingit universiaalset tõde või võtit, mis on siin maailmas kõige tähtsam. Umbes nagu ei ole olemas ühtset elu mõtet. See on just see, mida sa HETKEL vajad.
Ükskõik, mis…alati see, mida hetkel juhtumisi tehakse. Käesolev hetk on seega kõige tähtsam! Sel hetkel peab keskenduma vaid sellele hetkele ja andma endast maksimumi.

Pealinnas tagastasin raamatu ja kohtusin inimesega, keda ma polnud seitse aastat näinud. Uskumatu, kas pole. Ma ei mäleta põhjust, miks me edasi ei suhelnud tol hetkel (ilmselt mängis rolli 16 aastane vanus ja Tln-Trt). Nüüd aga tekkis meil uuesti see võimalus. Päris kummaline tunne oli.  Ei olnud nagu päris võõrad aga samas ei olnud ka sellist „tsau, mis siis eile tegid” suhtlust. Aga kõik sujus ja kolm tundi oli ilmselgelt liiga lühike aeg. Tänan ka Sind, R.!:)

Muidugi on vahepeal veel palju põnevaid asju toimunud. Aga see, keda see tõesti huvitab, tuleb ja küsib. Vahepeal oleks ju lihtsalt meeldiv vastata küsimusele „kuidas Sul läinud on?” Aga sundida ei saa ja tegelikult kas seda ongi vaja..

Advertisements

Arutelu

Kommentaare veel pole.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

I have a tendency to do things like a boss;)!

Love the life you live. Live the life you love

Kategooriad

RSS Elis

  • Tekkis viga, ilmselt see uudisevoog ei tööta. Proovi hiljem uuesti.

RSS Keeletoimetus

  • Tekkis viga, ilmselt see uudisevoog ei tööta. Proovi hiljem uuesti.

RSS Liis

  • Tekkis viga, ilmselt see uudisevoog ei tööta. Proovi hiljem uuesti.
Advertisements
%d bloggers like this: